Komplexní doprava a realizace

Naše obchodní oddělení zajistí přepravu objednaných bazénů, bazénového příslušenství a bazénového zastřešení.  U větších  a objemnějších plastových bazénů zajistíme i přepravu nadrozměrných plastových bazénů vč. doprovozu, asistence při ukládání do stavební připravenosti a uložení jeřábovou technikou. U nadrozměných bazénů si zajistíme povolení nadrozměrného nákladu u Ministerstva dopravy. Součástí našich služeb v oblasti dopravy je i samozřejmost naložení objednaného bazénu v našem výrobním závodě naší zvedací technikou a to zdarma.

Plastových bazény, které nelze přepravit jako celek, z důvodu velkého rozměru, nebo malého prostoru pro manipulaci u zákazníka, jsme schopni provést montáž plastového bazénu  na místě, přímo u zákazníka. Postačuje nám zpevněný prostor o rozměru větším cca o 50cm na každou stranu, než je velikost plastového bazénu a v časovém horizontu 2.-3.dní je bazén vyroben a připraven k montáži. 

Naše výrobky přepravujeme  vlastními dopravními prostředky, u větších nákladů si objednáváme speciální techniku v podobě podvalníků či jiných speciální přepravních prostředků.

Cena přepravy se počítá individuálně a to vždy dle počtu ujetých km a druhu vozidla, popřípadě společného vytížení nákladů. Vždy se snažíme, aby cena byla výhodná pro našeho zákazníka.

Při dopravě plastového bazénu u kterého je předpoklad okamžitého zprovoznění a uvedení  do provozu , se snažíme zároveň s dopravou objednaného bazénu  provést v rámci jedné cesty i tuto službu, čímž eliminujeme případné další náklady na dopravu našeho technika.

Skládání jeřábDoprava bazénů

 

 

 

 

 

Nakládka bazénu 

 Přeprava bazénu Německo